Lucrator depozit, manipulare / pregatire marfa

Operator\Gestionar Depozit FEROALIAJE Bragadiru

Candidatul ideal:

1 Aranjează produsele cu maxima atenție fără a afecta estetica ambalajului sau calitatea produsului având-se în vedere       faptul ca produsele se vor comercializa către clienți.

2 Își organizează oamenii și utilajele necesare descărcării și încărcării containerelor și supervizează acțiunea de descărcare cu atenție

3 Supervizează și pregătește livrările\produsele pentru clienți

4 Administrează gestiunea stocurilor din depozit

  Operează în stoc mișcările de marfa

Întocmește documentele de transport ( aviz însoțire marfa,CMR,Packing list)

5 Împreuna cu echipa, zilnic ,va participa la curățenia în depozit.

6 Persoana atenta, organizata, ordonata, responsabila, disciplinata, punctuala, bun executant, cu spirit organizatoric

 CERINȚE :
- Cunoașterea\Experiența manipulării marfa cu  stivuitorul

- Atenție, răbdare, seriozitate;

- Persoană organizată, disciplinată, cu respect pentru reguli și autoritate;

- Persoană cu un caracter plăcut, comunicativă, implicată   și dornică să se integreze în echipă

Lucrător depozit, manipulare / pregătire marfa

1 Experiența în munca în depozit constituie avantaj.

2 Cunoștințe legate de activitatea de încărcare-descărcare.

3 Persoana atenta, organizata, ordonata, responsabila, disciplinata, punctuala, bun executant, cu spirit organizatoric.

4 Abilitați de adaptare, comunicare și lucru în echipa.

Descrierea jobului:

Participarea la operațiuni de încărcare/descărcare a mărfii.

Pregătirea mărfii pentru livrare și le ambalează în conformitate cu comanda de livrare.

Participa la inventarele lunare/periodice.

Răspunde și asigura împreuna cu membrii din echipa de securitatea și integritatea bunurilor și stocurilor din gestiune pentru a asigura acuratețea stocului.

Participa la asigurarea ordinii și a curățeniei la locul de munca, la manipularea și aranjarea mărfii în interiorul depozitului. Repartizarea și ordonarea corecta a produselor din depozit

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC PRO AB INITIO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC PRO AB INITIO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC PRO AB INITIO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?