Lucrator depozit medicamente Cluj

Candidatul ideal

Îți dorești un loc de muncă bine plătit, într-un mediu curat și un climat de lucru bazat pe echitate și respect.
Vrei să înveți lucruri noi și să te dezvolți profesional.
Le poți găsi aici, pentru că suntem o echipă cu un spirit pozitiv și o atitudine constructivă de tipul "Putem să facem!"

Vino să ne cunoaștem și să discutăm ce post ți s-ar potrivi!

Responsabilitati:

  • Asigura receptia cantitativa si calitativa a produselor care intra in depozit;
  • Asigura repartizarea si ordonarea corecta a produselor din depozit, conform cu prevederile legale in domeniu si cu standardele de calitate;
  • Colecteaza prompt si corect comenzile pentru livrare;
  • Expedierea comenzilor de medicamente conform graficului de livrare;
  • Asigura securitatea si integritatea bunurilor;
  • Contribuie la respectarea normelor specifice de depozitare a medicamentelor, prin asigurarea ordinii si a curateniei la locul de munca;
  • Participa la inventarele periodice

Îți oferim:
- Salariul de încadrare atractiv
- Tichete de masă
- Bonus lunar în funcție de performanță
- Decont transport
- Card reducere pentru achiziționarea medicamentelor în Farmaciile Dona
- Abonament de servicii medicale (după un an de activitate în companie)
- Instruiri, team-building, abonament Bookster
- Echipament de lucru confortabil
- Echipă tanară și unită
- Proceduri de lucru clare și organizare eficientă
- Posibilități de dezvoltare profesională
- Condiții de lucru foarte bune (mediu de lucru curat, sală de mese, vestiar, temperatură constantă între 17 – 23 grade Celsius, indiferent de anotimp)
- Contract individual de muncă pe perioadă nedeterminată

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. Dona. Logistica S.A. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. Dona. Logistica S.A. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. Dona. Logistica S.A. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?