Lucrator depozit

AUTONET IMPORT firma, lider de piaţă ȋn domeniul pieselor și al accesoriilor auto, dorim să ne ȋntregim echipa din depozit!

Descrierea postului :
-recepţionează marfa conform procedurii;
-tratează diferențele numerice din recepție conform cu procedura în vigoare;
-depozitează marfa pe polițele rafturilor în concordanță cu criteriile de depozitare;
-comisionează marfa respectând procedura de comisionare în vigoare aplicabilă zonei de depozit în care activează;
-împachetează marfa în funcţie de natura şi gabaritul reperelor conform regulilor în vigoare;
-inscripţionează marfa împachetată cu etichetele de pachet printate pe imprimantele aflate pe mesele de împachetare;
-depune marfa împachetată în zona de distribuție națională, zonală, locală, zona de predare, zona de facturare și curierate prin scanarea pachetelor conform procedurii;

Ce ne dorim:
-Studii medii;
-dispus să învețe să lucreze cu scanner-ul;
-atenție distributivă, responsabilitate, seriozitate;
-disciplină, corectitudine, atenție la detalii;
-Cooperare și spirit de echipă;
-experiență în manipularea mărfii – avantaj;
-Disponibilitate pentru program de lucru în schimburi de zi (8h).

Ce oferim :
-salariul motivant;
-bonusuri de performanță;
-bonuri de masă;
-echipament de lucru;
-abonament la rețea de sănătate privată;
-lucru într-o echipă tanară și dinamică;
-reduceri abonament fitness;
-acces la o bibliotecă cu peste 1000 de cărți.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC AUTONET IMPORT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC AUTONET IMPORT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC AUTONET IMPORT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?