Textile house | SC CASA TEXTILELOR SRL

Lucrator Depozit - Sofer

  • Textile house | SC CASA TEXTILELOR SRL
Salariu
Salariu confidenţial

Candidatul Ideal
Criteriile de baza pentru candidatul ideal:
- capacitate de a fi ordonat si atent la detalii;
- abilitati bune de ︋︇︃︆︇︉︄︌​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎comunicare si spirit de echipa;
- capacitatea de a lucra eficient;
- permis de conducere categ. B;
- detinerea atestatului ISCIR clasa Stivuitoare constituie un avantaj.

Descrierea jobului
- receptia marfii si distributia acesteia conform procedurilor interne;
- organizarea depozitului conform politicilor companiei;
- participarea activa la ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈operatiunile de incarcare/descarcare;
- participarea la inventarele organizate in cadrul depozitului;
- alte atributii specifice functiei de gestionar depozit si conform nevoilor si solicitarilor angajatorului.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Textile house | SC CASA TEXTILELOR SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Textile house | SC CASA TEXTILELOR SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Textile house | SC CASA TEXTILELOR SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă Textile house | SC CASA TEXTILELOR SRL la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?