Lucrator Garden Center

Salar brut
500 - 700 €

Munca printre Plante in cadrul  3G GARDEN - Mosnita

Sunteti interesati sa lucrati in aer liber printre plante ornamentale, la diferite operatiuni de cultivare in ghivece, fertilizari, tunderi ?

Daca munca intre plante ornamentale vi se pare o relaxare atunci ati gasit job-ul perfect.

Nu cunoasteti plantele ornamentale dar doriti sa invatati ? La noi puteti face asta.

Platim bine si aveti parte de un mediu de lucru familial, fara stresul cu care erati obisnuiti.

Cateva cerinte:

- persoana onesta si responsabila
- persoana sociabila, amabila, cu abilitati de comunicare si spirit de echipa
- Studii medii sau superioare
- Permis de conducere - OBLIGATORIU B
- Capacitate de organizare
- Disponibilitate la munca in ziua de SAMBATA

Avantaje:
- studii sau cunostinte in domeniul plantelor ornamentale, facultate Horticultura
- abilitati de comunicare, vanzare, consiliere

CV-urile, obligatoriu cu poza se vor depune la sediul firmei din Mosnita Veche sau pe mail.
Program de functionare : L-V 09-18 Sambata 09-14

Responsabilitati LUCRATOR COMERCIAL in cadrul 3G GARDEN :
Activitatea se desfasoara in Mosnita Veche - 7 km fata de Timisoara:
1. Activitati de consiliere clienti si organizare a spatiului de prezentare

2. Activitati de ambalare si pregatire a plantelor pentru vanzare online - livrare curier
3. Activitati de irigare zilnica a plantelor si florilor – prin sistem automatizat si manual acolo unde este cazul.

4. Activitati de fertilizare, intretinere spatiu exterior si interior
5. Incarcare – descarcare a plantelor, scoarta decorativa, alte produse..
6. Transportul comenzilor la clienti – incarcare / descarcare

BENEFICII:
- Program flexibil in cursul lunilor de iarna: Decembrie - Ianuarie - Februarie
- pachet salarial motivant si prime cu ocazia sarbatorilor
- mediu de lucru antrenant

Descrierea companiei:
3G GARDEN – Garden Center - Importator Direct prin care comercializam plante ornamentale de exterior/interior in gama foarte variata, scoarta decorativa diferite culori, fertilizanti gazon si plante, decoratiuni gradina, precum si alte materiale necesare in amenajari exterioare.
Preturile practicate, calitatea si produsele profesionale oferite, alaturi de serviciile ireprosabile de asistenta si vanzare ne-au propulsat in scurt timp pe primele pozitii pe piata de profil.
Acoperim o arie larga, cu lucrari efectuate si plante livrate in Lugoj, Caransebes, Buzias, Lipova, Arad, nemaivorbind de Timisoara si zonele limitrofe: Giroc, Dumbravita, Chisoda, Mosnita, etc……
Dorim formarea unui colectiv tanar, ambitios si extrem de serios si profesionist.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC 3G GARDEN SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC 3G GARDEN SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC 3G GARDEN SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?