Lucrator gestionar

Candidatul ideal

- Minim2 ani experienta de munca intr-un depozit;

- Absolvent studii medii;

- Atestat ISCIR constituie un avantaj;

- Persoana organizata, harnica, responsabila;

- Cunostinte operare PC( nivel mediu);

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Receptia marfurilor;

- Controlul cantitativ in concordanta cu documentul insotitor al marfii (factura, aviz de insotire a marfii);

-Pregatirea marfurilor pentru livrare si incarcarea acestora in mijloacele de transport;

-Participarea la inventarierea periodica a marfurilor;

- Mentine curatenia si ordinea in depozit si in afara lui;

Beneficii oferite

- Pachet salarial atractiv;

- Tichete de masa;

- Bonus de performanţă;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MERCATOR MEDICAL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MERCATOR MEDICAL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MERCATOR MEDICAL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?