LUCRATOR GESTIONAR DEPOZIT APAHIDA

Candidatul ideal:

Printre calitatile candidatului ideal se numara: viteza de reactie, amabilitate, seriozitate, punctualitate, responsabilitate, implicare.

Descrierea jobului:

CERINTE:
- viteza de reactie, amabilitate, seriozitate, punctualitate.
- atestat ISCIR

Constituie avantaj: - experienta in gestiune si lucru cu reach truck-UL

OFERIM:
- salariu integral pe cartea de munca;
- mediu de lucru placut alaturi de o echipa tanara si dinamica

Descrierea companiei:

ITC Logistic Romania este o societate cu o activitate de peste 10 ani ani in Romania si 40 de ani in Germania.

Suntem o companie specializata in servicii de logistica, activitatea noastra principala fiind partea de transport, in regim rutier, maritim si cargo aerian, cat si partea de depozitare, avand acest serviciu pe 3 locatii din Romania, in Brasov, Cluj si Timisoara.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ITC Logistic Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ITC Logistic Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ITC Logistic Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?