Lucrator gestionar

SOPHIA angajeaza GESTIONAR.

CERINȚE:
- experiență în domeniu (minim 2 ani)
- cunoștințe de contabilitate primară
- cunoștințe de operare PC și prelucrare a datelor pe calculator
- abilități de comunicare - relaționare
- capacitate organizatorica, spirit de analiza si sinteza, tact si diplomatie în relatiile cu alte persoane, integritate si corectitudine, discretie si pastrarea confidentialitatii unor informatii.

-de preferat persoana peste 45 ani cu simt de raspundere;

RESPONSABILITATI:
- identifică marfa primită și face recepția cantitativă și calitativă
- verifică corectitudinea documentelor de transport
- înregistrează intrările de marfă în gestiune pe baza documentelor de însoțire
- atribuie coduri și eticheteză marfa primită
- verifică existența etichetelor de produs și corectitudinea lor
- impune respectarea cerințelor caracteristice regimului mărfii de retur (48 de ore), însoțite de aviz, respectiv process verbal cu marcarea vizibilă a defectului
- înregistrează consumurile de materii prime
- stabilește prețul de vânzare cu acordul sefului serviciului aprovizionare/desfacere.
- răspunde de integritatea gestiunii și de păstrarea bunurilor în condiții de securitate și ordine

SALARIZARE:ron/lună

DESCRIEREA COMPANIEI:
Sophia, companie cu experiență de 10 ani ăn domeniul decorațiunilor interioare (perdele, draperii, mobilier, accesorii) are o rețea de 23 de magazine și francize în Romania, Anglia și Republica Moldova.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Sophia Home Decoration pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Sophia Home Decoration pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Sophia Home Decoration locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?