Lucrator gestionar (manipulant)

Responsabilitati:

- colecteaza produsele de pe rafturi conform comenzilor primite de la clienti;
- pregateste coletele de marfa in vederea livrarii acestora catre clienti;
- eticheteaza coletele, precizand denumirea si adresa destinatarilor;
- introduce corect in programul informatic numarul coletelor trimise;
- verifica periodic produsele din stoc;
- inventariaza zilnic stocurile;
- asigura curatenia la rafturile care-i sunt repartizate.

Cerinte:

- studii medii (liceu absolvit; profesionala; postliceala);
- permis de conducere categoria B;
- experienta pe un post similar – minim 6 luni constituie avantaj;
- capacitate de memorare foarte buna;
- aptitudine pentru invatare rapida si intelegere;
- spirit de observatie dezvoltat;
- capacitate buna de comunicare;
- spirit de echipa, sociabilitate;
- disponibilitate de a desfasura activitati in ritm alert.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- mediu de lucru dinamic cu posibilitati de avansare;
- salariu fix si bonusuri pentru atingerea obiectivelor de performanta;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Julien Stile SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Julien Stile SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Julien Stile SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?