Lucrator gestionar/Pregatitor comenzi (piese auto)

Responsabilitati:

  • pregatеstе "culege" mаrfа (piese auto) pеntru distributie conform comеnzilor, folosind un scaner WMS;
  • manipuleaza marfa conform dispozitiilor primite si a fluxului de lucru in depozit;
  • arаnjеаza marfа pе rаfturi in dеpozit ;
  • efectuarea de operatiuni de incarcare – descarcare si manipularea  marfurilor in/din mijloacele de transport
  • impachetarea produselor
  • participa la inventarierea tuturor produselor, conform planului de inventariere

Cerinte:

- studii, minim 10 clase;

- disponibilitate pentru efectuarea de ore suplimentare (sambata - 4 ore);

- experienta diversa de lucru in depozit (ambalare, manipulare, coletarie, aranjare marfa la raft)

- disponibilitate pentru efort fizic moderat,  stare de sanatate buna si fara cazier judiciar

- dorinta de a munci si a avea un venit stabil;

- organizat, responsabil, motivat, dedicat, eficient, flexibil, corect;

- atentie la detalii, rapiditate in efectuarea activitatilor;

- dornic sa invete si sa se dezvolte in cadrul companiei;

 Beneficii

- oferta salariala motivanta;

- bonuri de masa (20 lei/zi) ;

- abonament medical (Clinica Medlife)

- posibilitatea de a lucra si a te dezvolta in cadrul unei companii de succes, cu posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala continua;

- posibilitatea de a accesa bonusuri suplimentare;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CONEX DISTRIBUTION SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CONEX DISTRIBUTION SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CONEX DISTRIBUTION SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?