Lucrator Logistica

Suntem in cautarea unui nou coleg/ unei noi colege, Lucrator logistica, care sa se alature echipei Help Net in departamentul Administrativ-Logistica.

Locatie: Balotesti

Program: L-V 08:30-17:00

Transport asigurat de la statia de metrou Piata Victoriei.

Obiectivul Job-ului: Gestionarea materialelor si a consumabilelor din depozit si distributia acestora in sediu si in farmaciile Help Net.

Principalele responsabilitati:

  • Pregatirea si distribuirea consumabilelor catre farmacii si sediu;
  • Asigurarea evidentei la zi a stocurilor din magazie;
  • Receptionarea si manipularea materialelor (exemplu: bonuri de consum, pungi, halate) care intra in magazie;
  • Intocmirea si operarea documentelor de intrare/iesire din gestiune.

Asteptari de la noul coleg/colega:

  • Studii medii absolvite;
  • Experienta de lucru in depozit-min 1 an
  • Cunostinte bune de operare PC (mail, excel);
  • Foarte bune abilitati de planificare si organizare;
  • Persoana dinamica, cu initiativa, responsabila.

Oferim:

  • Salariu motivant
  • Bonuri de masa;
  • Card de angajat cu multiple beneficii in reteaua de farmacii;
  • Abonament servicii de sanatate

Viitorii tai colegi te asteapta!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Help Net Farma pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Help Net Farma pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Help Net Farma locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?