Lucrător Relații Clienți-IKEA Băneasa

În calitate de Lucrător comercial în departamentul Relații Clienți, mă asigur că zona mea de lucru este eficientă şi comercială pentru clienţi. Gestionez reclamaţiile şi cererile în mod eficient şi cu empatie. Obiectivul meu este să creez întotdeauna o experienţă pozitivă pentru clienţi pentru a-i face sa revină la cumpărături.

Responsabilitățile tale:

• Alimentarea in timpul zilei a standurilor cu instrumente pentru cumpărături (creioane, centimetre, liste de cumpărături si broșuri de servicii si garanții).
• Amenajarea si verificarea zonelor cu instrumente pentru cumpărături din magazin.
• Alimentarea cu cărucioare in toate zonele magazinului cat și în parcarea acestuia.
• Implementarea si menținerea conceptului IKEA.
• Distribuie si colectează sacoșele galbene pentru clienți conform procedurilor IKEA
• Distribuie si colectează cărucioarele pentru clienți in toate zonele magazinului conform procedurilor IKEA
• Răspunde de păstrarea curățeniei in aria de activitate
• Folosește un limbaj profesional
• Bune abilitați de comunicare si relaționare
• Orientat către găsirea de soluții
• Flexibilitate in lucru cu clienții

KEA oferă un mediu de lucru interesant şi dinamic pe o piaţă globală. Deoarece suntem lider mondial în amenajarea şi decorarea locuinţelor, îţi oferim oportunităţi excepţionale de a creşte şi a te dezvolta împreună cu noi.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la IKEA Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la IKEA Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are IKEA Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?