Detaliile companiei:
World of Hand Tools - companie multinationala care a intrat recent pe piata romaneasca, fiind specializata in comercializarea produselor industriale precum scule de mana, pentru gradinarit, amenajari interioare, scule electrice, auto etc., angajeaza ambalatori, pikeri, gestionari si manipulanti marfa pentru depozitul de la punctul de lucru din P3 Logistic Parks |Bucharest A1 (Chiajna);

! Se ofera transport gratuit dus-intors de la Metrou Pacii/Autogara Militari;

Program:
- Luni-Vineri: de lasi; Weekend - Liber!

Responsabilitati:
Pikeri, Ambalatori:
-Strangerea si pregatirea comenzilor conform avizului;
-Scanarea comenzilor finalizate;
-Transportarea comenzilor finalizate in locatia indicata;
-Ambalarea si pregatirea comenzilor pentru livrare.

Gestionari, Sef echipa:
-Recepția mărfurilor neconforme
-Recepția returnării mărfurilor de la clienți
-Recepția si sortarea mărfurilor receptionate
-Participarea la casarea marfurilor
-Inventarierea marfurilor;
-Supraveghere si suport angajatilor.

Manipulanti marfa:
- Incarcarea/descarcarea mărfurilor;
- Manipularea si aranjarea mărfurilor pe raft;

Cerinte generale:
- Persoane organizate, responsabile
- Rabdare si atentie la detalii
- Forma fizica buna
- Experienta pe un post similar/meserii tehnice - constituie avantaj

Beneficii:
- contract de munca pe perioada nedeterminata,
- salariul motivant + bonus de performanta lunara pentru comenzile efectuate (functie de post: pana la 3500 ron net)
- pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor;

Oferim instruire la locul de munca, suport pentru crestere profesionala si oportunitati de promovare.
Te asteptam in echipa noastra !

*Compania noastra garanteaza confidentialitatea aplicarii pentru acest post;
*CV-urile candidatilor ce nu corespund la cerintele mentionate nu vor fi luate in considerare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la WORLD OF HAND TOOLS SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la WORLD OF HAND TOOLS SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are WORLD OF HAND TOOLS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?