Candidatul ideal

- Persoana atenta la detalii, cu simtul raspunderii;
- Abilitati de comunicare;
- Capacitate de concentrare;
- Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi;
- Experienta de cel putin 3 ani.

Descrierea jobului

-descarca materia prima si o stivuieste in magazia de materiale,
-alimenteaza masina de debitat profile cu pachete de tevi,
- muta tevile sau pachetele de tevi in apropierea utilajelor,
- incarca produsele in camion,
- detine autorizatie ISCIR pt. pod rulant (cu comanda la sol)

Salariul motivat, in concurenta cu firme de profil.
Bonuri de masa.
Abonament servicii medicale prin Centrul medical "Regina Maria".
Prime ocazional.
Transport asigurat.
Cazare pentru persoanele din afara jud. Brasov

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la STEEL & FLUID CO SRL - Ghimbav pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la STEEL & FLUID CO SRL - Ghimbav pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are STEEL & FLUID CO SRL - Ghimbav locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?