HR_banner_romania_bestjo_v02(1)

Suntem un dezvoltator și producator de frunte de sisteme de blocare mecanica și electronica, precum si sisteme de acces si autorizare pentru industria auto internationala. Fondata in 1908 în Velbert, Germania, suntem o companie independenta, de familie, cu aproximativ de angajati in locatii din Europa, America si Asia. Vanzari realizate de aproximativ 1,1 miliarde EUR in anul financiar 2019.

 Responsabilitati:

  • Verifica documentele de transport si expeditie in cazul primirilor de marfa
  • Verifica zilnic starea tehnica a stivuitorului, completeaza fisa de urmarire si, daca e cazul, solicita asistenta tehnica
  • Controleaza cantitatile specificate in documentele insotitoare cu cele sosite fizic si semnaleaza imediat orice discrepanta
  • Efectueaza receptiile de marfa utilizand sistemul ERP
  • Opereaza transferurile de marfa in magaziile specifice atat fizic, cat si in sistemul ERP
  • Aprovizioneaza liniile de asamblare cu materiale si ambalaje
  • Creeaza documentele si etichetele necesare expedierilor de produse finite utilizand sistemul ERP
  • Efectueaza fizic  expeditiile de produse finite si ambalaje
  • Participa la realizarea inventarelor periodice
  • Implementeaza procedurile si politicile companiei in domeniul asigurarii calitatii

 Cerinte:

  • Studii medii
  • Posesor permis ISCIR
  • Ordonat, meticulos, bune abilitati de comunicare
  • Capabil de a munci in echipa
  • Domiciliul stabil in muncipiul Arad

 Oferim :

  • Pachet salarial motivant, bazat pe competenta si evolutie profesionala
  • Condiţii de munca la standarde occidentale
  • Bonus de performanta si de prezenta
  • Tichete de masa si tichete cadou de sarbatori
  • Asigurare medicala privata, activitati sportive
  • Prima de vacanta
  • Transport asigurat

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Huf Romania SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Huf Romania SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Huf Romania SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?