Magaziner - Mogosoaia

Candidatul ideal

Dinamic, serios, atent la detalii.

Dispus sa se deplaseze in locatia noastra din Mogosoaia.

Din Bucuresti asiguram transport din 3 puncte de plecare: metrou Pacii, metrou A. Vlaicu, metrou Basarab.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Opereaza baza de data cu intrarile si iesirile din stoc

- Receptioneaza fizic materia prima sosita de la furnizori si o aseaza pe locatiile stabilite pentru fiecare reper in magazia de piese

- Gestioneaza comenzile de piese de la tehnicienii din service, livrandu-le la masa de lucru piesele de care au nevoie pentru reparatii

Beneficii

- salariu fix + bonus productivitate, tichete de masa si decont de transport

- program de lucru intr-un singur schimb de la 7:30 - 16:00

- conditii bune de lucru

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Regenersis(Bucharest) pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Regenersis(Bucharest) pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Regenersis(Bucharest) locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?