Cerinte:

- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu - obligatoriu

- studii medii (liceu absolvit; profesionala; postliceala);
- experienta pe un post similar
- atestat stivuitorist – avantaj;
- capacitate de numarare si calculare foarte buna;
- aptitudine pentru invatare rapida si intelegere;
- spirit de observatie dezvoltat;
- capacitate buna de comunicare;
- spirit de echipa

Responsabilitati:

- receptia, inventarierea si eliberarea produselor pe baza documentelor specifice;
- depozitarea produselor in functie de sortiment;
- intretinerea stocului;
- evidenta gestiunii;
- intocmirea documentelor necesare si a altor rapoarte la cerere;
- colectarea produselor de pe rafturi conform comenzilor primite;
- pregatirea coletelor de marfa in vederea livrarii acestora catre clienti;
- organizeza si ajuta la operatiunile de incarcare-descarcare;
- verificarea corectitudinii datelor inscrise pe etichetele aplicate pe paletii de produse ce urmeaza a fi livrate la client
- sa conduca masina firmei (permis categoria B) atunci cand este necesar sa ridice marfa de la furnizorii din localitate

BENEFICII:

-salariu motivant
-bonuri de masa
-munca in echipa
-transport gratuit din oras pana la sediul firmei

BOX ELYTE este o firmă care creează şi produce ambalaje de lux pentru ciocolaterii, având sediul în localitatea Moşniţa Nouă.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la BOX ELYTE S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la BOX ELYTE S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are BOX ELYTE S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?