Magazioner

Firma serioasa angajeaza magazioner.

Oferim pachet salarial atractiv:

    salariu negociabil

    13 salarii/an

    tichete de masa 20Ron/zi,

    transport asigurat din Bucuresti (si decontarea abonamentelor STB si Metrorex)

    plata permisului de stivuitorist

RESPONSABILITATILE POSTULUI:

1. Preia livrarile de la furnizori
2. Pregateste marfa pentru livrare catre client
3. Elibereaza produse din depozit pe baza de aviz, factura
4. Asigura ordinea si curatenia in depozit, pentru pastrarea in bune conditii a produselor stocate in depozit;
5. Participa la inventarierea marfii din depozit

CERINTE:
- Studii medii
- Abilitati de munca in echipa, buna colaborare cu managementul si colegii
- Integritate, seriozitate si implicare
- Fara cazier
- Permisul de conducere cat B, respectiv autorizatia ISCIR de stivuitorist reprezinta un avantaj

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Niedax Srl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Niedax Srl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Niedax Srl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?