Magazioner

Ipso Logo anunturi externe

RESPONSABILITĂŢI

  • Participă la procesul de aprovizionare și gestiune fizică a mărfurilor în cadrul depozitului de Piese de Schimb;
  • Recepționează marfa primită și verifică dacă aceasta corespunde din punct de vedere cantitativ și calitativ, conform documentelor specifice;
  • Întocmește Procesul Verbal de recepție al mărfii, înregistrează diferențele și le comunică asistentului/ei comercial/e pentru înregistrarea lor în sistemul de gestiune;
  • Verifică reclamațiile trimise catre furnizor pentru diferențele constatate la recepția mărfii și urmărește până la soluționarea acestora;
  • Realizează recepția fizică a mărfurilor și aranjaza pe amplasamanetele specifice în cadrul depozitului de piese de schimb;
  • Pregatește colete pentru livrarea pieselor de schimb la clienții direcți sau la sediile IPSO din țară;
  • Face inventare periodice pe toate segmentele de piese și participă la desfașurarea inventarului anual;
  • Contribuie, în cadrul echipei, la activitațile specifice administrative ale depozitului de Piese de Schimb;

CERINŢE

  • Studii medii, de preferință tehnice;
  • Experiență pe un post similar;
  • Cunoștințe MS Office, în special programul Excel;
  • Cunoștințe de lucru în programe specifice de gestiune;
  • Cunoștințe minime de gestiune a unui stoc;
  • Cunoștințe de contabilitate primară.

PROFIL CANDIDAT

  • Autonom, organizat;
  • Atenție la detalii;
  • Spirit de echipă.

CE OFERIM

  • O pozitie intr-o companie multinationala. NR. 1 pe piata agricola din Romania;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala si traininguri specifice;
  • Mediu de lucru dinamic;
  • Beneficii precum: Tichete de masa, transport asigurat pe ruta Bucuresti - Mogosoaia dus-intors si multe alte beneficii pe care dorim sa ti le prezentam la un interviu.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la IPSO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la IPSO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are IPSO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?