Magazioner-gestionar

Cerinte:

- Persoana organizata cu experienta in pregatirea marfurilor in depozit
- Rezistenta la efort fizic, manipulare marfa
- Rezistenta la lucru in interiroul si exteriorul depozitului
- Persoana planificata, organizata

Descrierea jobului

- Primeste comenzi de produse ce urmeaza a fi pregatite pentru clientii, se deplaseaza catre locatiile de produse, pregateste produsele

- Pregateste colete ce urmreaza a fi expediate pe curier (adunare produse, impachetare corespunzatoare).
- Pregateste marfa pentru clientii care cumpara marfa direct de la depozit, pe baza facturilor / avizelor de expeditie

- Efectueaza receptia de marfa primita de la furnizori sau de la alte depozite
- Incarca marfa in mijloacele de transport
- Verifica stocurile fizice de marfa
- Amenajeaza si monitorizeaza stocurile de marfa de la rafturile depozitului
- Participa si efectueaza inventarele anuale sau periodice

NOI ITI OFERIM:
- stabilitate - contract de munca, salariu intotdeauna la timp
- lucru intr-o companie puternica, in crestere
- posibilitati de dezvoltare a carierei

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la IVASCO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la IVASCO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are IVASCO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?