Maistru confectii metalice

INOVECO SRL, cu sediul in Voluntari, Ilfov, angajeaza maistru mecanic pentru productia de confectii metalice.

Cerinte:

  • Calificare in meseria de maistru mecanic sau experienta in productia de confectii metalice;
  • Atentie la detalii;
  • Abilitati de lucru in echipa;

Descrierea jobului:

  • organizarea si coordonarea activitatii atelierului;
  • coordonarea personalului muncitor in vederea indeplinirii atributiilor de serviciu;
  • receptia materialelor;
  • verificarea lucrarilor executate si intocmirea dosarului de calitate.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Program de lucru de 8 ore/zi, luni-vineri.
  • Cazare asigurata pentru cei care nu locuiesc in Bucuresti si jud. Ilfov;
  • Tichete de masa;
  • Abonament servicii medicale la clinica privata;
  • Instruire la locul de muncă;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la INOVECO S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la INOVECO S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are INOVECO S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?