nespecificat

Candidatul ideal

Compania Gi Group este in cautarea unei persoane pentru pozitia de Manager Analiza Vanzari:

Ce ne dorim de la tine:
- Studii superioare;
-Experienta relevanta pe piata FMCG;
-Cunoasterea foarte buna a pachetului Microsoft Office;
-Cunoştinţe solide în domeniul economic (calcul targete, administrare bugete, etc.);
-Abilitati de leadership, negociere, gandire strategica;

Descrierea jobului

Responsabilitati cheie :
-Analiza performanțelor de vânzări pe toate canalele de distribuție;
-Suport cu informații, prezentări și analize în construcția Business Plan-ului și raportare specifică către top management;
-Dezvoltare și optimizare procese de raportare, management al performanței, estimare de vânzări și benchmarking;
-Strategie și concept de vizitare respectiv proces de rutare și urmărire a eficienței rutelor;
-Proces de urmărire a implementării strategiei la punctul de vânzare, atât din punct de vedere cantitativ cât și calitativ: monitorizare distribuție numerică, implementare promoții, standarde de mercantizare;
-Optimizare și eficientizare procese interdepartamentale;
-Coordonarea activității analiștilor vânzări din subordine.

Ce oferim noi:
-Lucrul intr-o companie romaneasca lider in domeniul sau de activitate;
-Mediu de lucru dinamic si provocator;
-Beneficii financiare diverse( salariu atractiv,tichete de masa, bonusuri si prime );
-Oportunitatati de dezvoltare;
-Un loc de munca stabil si sigur.

Gi Group este unul din liderii europeni in furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pietei muncii, cu expertiza principala in crearea si implementarea solutiilor de munca flexibile. La inceputul anului 2009, a achizitionat pachetul majoritar de actiuni al Barnett McCall Recruitment, adaugand la cei peste 10 ani de experienta ai BMR metode de recrutare inovatoare si expertiza internationala. Gi Group Staffing Company este o societate comerciala autorizata ca agent de munca temporara (cu sediul din Bucuresti si toate birourile regionale permanente) in condiţiile art. 88 din Codul Muncii, in conformitate cu autorizaţia de funcţionare seria B nr. 0000101/26.06.2009 emisa de Direcţia de Munca, Solidaritate Sociala si Familie Bucureşti, poziţia 171 in Registrul Naţional de Evidenta a Agenţilor de Munca Temporara Autorizaţi � Municipiul Bucuresti. Suntem o societate inregistrata ca operator de prelucrare a datelor cu caracter personal si de transfer a datelor cu caracter personal sub nr. 12305.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la GI GROUP STAFFING COMPANY S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la GI GROUP STAFFING COMPANY S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are GI GROUP STAFFING COMPANY S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?