Manager birou local cu limba germana

Responsabilitati:

Gestionarea filialiei din Sibiu și a echipei subordonate,
Pregătirea rapoartelor privind activitatea echipei, activitățile de marketing și recrutare
Motivarea echipei și rezolvarea problemelor apărute
Contactul cu colaboratorii firmei din tara cat si strainatate (Germania, Polonia, etc)
Contactul cu celelalte departamente in vederea asigurarii unui servicii cat mai bune pentru clientii companiei

Cerințele noastre:

Limba germana la nivel avansat
Experiență în conducerea unor echipe
Experiență în domeniul vânzărilor sau servicii clienți reprezinta avantaj
Capacitatea de a negocia, prioritiza sarcinile și de a trage concluzii
Disponibilitatea pentru călătorii de afaceri atunci cand este nevoie

Se ofera:

Pachet salarial atractiv
Birou in zona centrala a orasului
Posibiltati de dezvoltare personala si profesionala

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la RECRUT'ART pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la RECRUT'ART pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are RECRUT'ART locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?