MANAGER CALITATE INDUSTRIE ALIMENTARA

Candidatul ideal:

Cautam un Manager de calitate pentru a se alatura echipei intr-o firma cu experienta in productia si conservarea carnii si a produselor din carne. Ne dorim un coleg/a orientat spre rezultate cu bune abilitati de comunicare si colaborare in echipa.

- Absolvent studii superioare de specialitate (tehnologie alimentara /biochimie);

- Experienta in domeniul industriei alimentare de minim 3-5 ani (retete semipreparate carne /legume);

- Experienta in cercetare /dezvoltare produs;

- Experienta in coordonarea unei echipe;

- cunostinte in domeniul managementului organizational;

- spirit de observatie foarte dezvoltat;

Descrierea jobului:

- organizeaza si intretine sistemul de management al calitatii;

- efectueaza experiente in vederea imbunatatirii retetelor deja existente sau pentru a gasi inlocuitori mai buni pentru condimentele folosite;

- face propuneri pentru crearea de produse noi si participa activ la proces;

- elaboreaza si actualizeaza continuu specificatiile materiilor prime si produselor finite in conformitate cu retetele folosite, cu consultarea departamentelor implicate;

- efectueaza analizele specifice in vederea verificarii produsului finit si interpreteaza rezultatele in conformitate cu normele si reglementarile in vigoare ce influenteaza calitatea produsului;

- implementeaza, dezvolta si promoveaza Politica Calitatii stabilita de conducerea societatii;

- participa la sedintele de analiza a neconformitatilor;

- gestioneaza documentele sistemului de management al calitatii si a inregistrarilor calitatii;

- identifica problemele referitoare la calitate si le raporteaza conducerii;

- rezolva reclamatiile de calitate;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MANDY FOODS INTERNATIONAL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MANDY FOODS INTERNATIONAL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MANDY FOODS INTERNATIONAL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?