Manager Centru Vanzari- Bucuresti, Brasov

nespecificat

Candidatul ideal

Esti o persoana comunicativa, activa si iti place diversitatea?
Iti doresti sa coordonezi oameni, sa prezinti idei si sa fii un role model?

Avem o echipa care te asteapta!
Suntem in cautarea unui coleg/colega care sa ne inspire si sa aduca amprenta personala prin coordonarea unei echipe de vanzari.

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului:
- Implicare activa in dezvoltare echipei, atat prin recrutare cat si prin motivarea fiecarui om al echipei, dupa motto ul “fire, hire, promote accordingly”
- Instruieste, evalueaza, stabileste masuri coercitive utilizand resursele puse la dispozitie de companie
- Este responsabil de atingerea tintelor de vanzari si aloca resursele in directiile eficiente
- Raporteaza evolutia activitatilor cu frecventa saptamanala, lunara

Abilitati necesare:
- Disponibilitate la munca de teren
- Comunicare cursiva in orice fel de mediu
- Exprimare impecabila in scris, si in mediul online, atat in limba romana cat si in limba engleza
- Team player, orientat catre rezultate
- Inclinat catre a gasi solutii, spirit curios, dornic sa invete mereu mai mult
- Capacitatea de a coordona chiar si de la distanta echipa
- Abilitati excelente de utilizare a pachetului office, aplicatii de videoconferinte, orientat tehnic
- Studiile superioare finalizate sunt obligatorii

Beneficii:
- Mediu de lucru dinamic si prietenos
- Salariu fix si bonusuri lunare
- Plan de cariera cu oportunitati de dezvoltare
- Telefon de serviciu

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la APT Broker SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la APT Broker SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are APT Broker SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?