Manager Comisionare Marfa

Candidatul ideal

Rolul acesta presupune să
- coordonezi, motivezi și dezvolti angajații din subordine astfel încât să îi ajuți să acceseze trepte superioare în cadrul echipei;
- planifici activitățile și timpul de lucru al colegilor din echipă oferind feedback constant;
- te asiguri și verifici respectarea normelor privind protecția muncii pentru angajații din echipa ta;
- monitorizezi indicatorii de productivitate;
- te asiguri că se respectă timpii de comisionare;
- oferi suport altor departamente în vederea îndeplinirii obiectivelor;
- întocmești analize și rapoarte lunare;
- fii responsabil de întreaga activitate a departamentului de comisionare marfă;
- participi activ la îmbunătățirea și optimizarea proceselor în cadrul punctului de lucru.

Descrierea jobului

Te așteptăm în cadrul companiei noastre dacă

- ai finalizat studii medii;
- ai minim 1,5 ani de experiență și cunoștințe în activități logistice (reprezintă un avantaj) și minim 2 ani în coordonarea unei echipe mai mari de 10 persoane;
- ai cunoștințe bune de limba engleză (limba germană reprezinta un avantaj);
- ai cunostințe de bază privind utilizarea calculatorului: Word, Excel;
- ai spirit antreprenorial și ești orientat spre rezultate;
- ai abilitatea de a construi o relație deschisă cu echipa pe o care o conduci, astfel încât să oferi membrilor ei din energia și dinamismul tău;
- te remarci prin disponibilitate, entuziasm și dorința de a reuși;
- ești o persoană căreia îi place să pună lucrurile la punct în cele mai mici detalii.

Ce beneficii ai la PENNY:

- răsplătim cu drag eficiența, implicarea și oferim Bonus de performanță și mașină de serviciu;
- ne dorim pentru angajați un echilibru între viața personală și cea profesională și oferim: Tichete cadou; Zile suplimentare pentru concediu de odihnă; Asigurare de sănătate;
- viitorul nostru ești tu și creștem odata cu tine. Iți oferim perspective de dezvoltare într-un mediu de lucru sigur și dinamic și beneficiezi de: Traininguri/cursuri adaptate nevoilor tale, Bookster, Teambuilding, Programe de wellbeing, Posibilitatea de a te implica în proiecte dinamice și interesante.

Ne poți transmite aplicația, folosind dispozitivele electronice din cadrul magazinelor, accesând pagina de cariere : .
Pentru mai multe informații legate de procesarea datelor personale, te rugăm să accesezi pagina web - "Politica de confidențialitate".

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la REWE Romania - PENNY pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la REWE Romania - PENNY pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are REWE Romania - PENNY locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?