Manager de dezvoltare - zona Cluj și Nord

Obiectivul nostru fiind pe dezvoltarea reţelei, avem un nou post disponibil în echipa regională RE/MAX România.

Dacă ţi se potrivesc cele de mai jos şi crezi că eşti interesat(ă) de ofertă, te rugăm să aplici.

Ce va trebui să faci?

1. Prospectare.
2. Întâlniri cu prospecți.
3. Ofertare.
4. Organizare seminarii de prezentare şi workshop-uri.
5. Vei lucra într-un sistem CRM (baza de date).
6. Deplasarea în oraşe mari din Nord conform planului de dezvoltare, pentru întâlniri şi evenimente.

Cum ar trebui să fii astfel ca şi noi şi tu să fim multumiţi de colaborare?

1. Să ştii să zâmbeşti şi să ai o atitudine pozitivă.
2. Să fii foarte sociabil(ă).
3. Să fii o fire dinamică.
4. Experienţă în domeniul vânzărilor / negocierilor de minim 3 ani, de preferinţă în domeniul serviciilor.
5. Să fii organizat(ă).
6. Să fii descurcareţ(aţă) şi perseverent(ă) și atent(ă) la detalii.
7. Să ai foarte bune abilităţi de comunicare.
8. Să fii disponibil(ă) să lucrezi în echipă şi să îi ajuţi pe ceilalţi din firmă.
9. Simţ ridicat al responsabilităţii, autonomiei şi proactivităţii.
10. Să ştii limba engleză. Facem parte din brandul global în imobiliare!
11. Să fii determinat(ă).

Ce îţi oferim?

1. Remuneraţie fixă.
2. Bonusuri foarte mari de performanţă – pe baza rezultatelor din vânzări.
3. Oportunitatea unei dezvoltări personale accelerate - traininguri de top din domeniu vast de business.
4. Vei face parte dintr-o echipă europeană de profesionişti full time conectaţi între ei pentru schimb de experienţă.

De când avem nevoie?

Cât mai repede!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Maximo Franchise S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Maximo Franchise S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Maximo Franchise S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?