Manager de proiect

Candidatul ideal

  • Studii superioare absolvite-domeniul constructii, inginerie, arhitectura-prezinta avantaj;
  • Minim 3 ani de experienta in coordonarea unei echipe ;
  •  Excelent spirit organizatoric si capacitate de a lua decizii;
  • Capacitatea de a respecta termenele limita ale proiectelor aflate in derulare si de a lucra in conditii de stress;
  • Cunostinte avansate calculator (MS OFFICE)
  •  Disponibilitate pentru deplasari in tara;
  • Persoană dinamica, cu spirit de initiativa, orientata spre rezultate;
  • Fire comunicativa, deschisa, ambitioasa;

Obiectivul si descrierea postului:

Promoveaza imaginea companiei si a produselor sale, prin proiectele de deschidere de magazine proprii in tara. Asigura informatii despre oportunitati de dezvoltare a retelei de magazine, posibilitatile de finantare a proiectelor, informare privind strategia de dezvoltare, stabilirea si mentinerea parteneriatelor la nivel local sau mai larg, managementul proiectelor de deschidere/inchidere de magazine si asigurarea deschiderii la timp si la standardele stabilite a acestora.

Responsabilitatile postului:

  • Analiza de pret material si echipamente
  • Asigurare flux documente plata furnizori amenajari si constructii
  • Clasificare si deschidere la comanda produse complementare
  • Coordonare activitate de santier
  • Discutii/intalniri furnizori material si echipamente
  • Evacuare magazine-suport si verificare lista material(OB INV + MF) care pleaca la sediu
  • Identificare furnizori constructii si material
  • Identificare neconformitati, gasire solutii si implementarea lor
  • Indeplinirea timpilor de lucru astfel incat sa fie respectat calendarul de activitati
  • Intocmire minute intalniri interne si externe
  • Intocmire necesar material ce trebuie sa plece din magazia centrala catre magazine
  • Intocmire necesar material magazin (echipamente, material iluminat)
  • Intocmire necesar prima comanda aprovizionare produse complementare
  • Monitorizare activitati santier
  • Rapoarte activitati santier
  • Realizare activitati proiect, stabilire timpi de lucru si persoane implicate
  • Se asigura ca echipa de instruire a realizat instruirea conform fiselor de fabricatie/fise tehnice
  • Se asigura de intelegerea fluxurilor si a proceselor de catre echipa de vanzari
  • Stabilire denumiri material pentru creare in Charisma si SAP
  • Verificare status comenzi/livrari material magazin
  • Deplasare achizitie materiale
  • Participare deschidere magazine

Beneficii:

  •  pachet salarial motivant format din: salariu fix,
  • bonusuri lunare din vanzari bonuri de masa
  • telefon si laptop

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. Ana&Cornel S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. Ana&Cornel S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. Ana&Cornel S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?