Manager de proiect

Descrierea jobului:

 * Faciliteaza , coordoneaza si urmareste activitatile zilnice necesare pentru a se asigura ca proiecul este finalizat la timp, cu succes si intr-un mod compatibil cu obiectivele organizationale, politici interne, procese stabilite si/sau termenii si conditiile standard ale contractului;

* Coordoneaza eficient toate activitatile proiectului in vederea atingerii obiectivelor stabilite la cele mai inalte standarde de calitate;

* Pregateste si organizeaza planurile de activitate in cadrul proiectului si asigura resursele necesare pentru atingerea obiectivelor proiectului;

* Implementeaza echipamente tehnice de mare viteza;

* Gestioneaza domeniul de aplicare al produselor de ambalare de mare viteza;

* Participa la procesul de pre-vanzare pentru proiecte de dimensiuni medii sau mari;

* Ofera coaching, mentorat si instruire pentru echipa de proiect si colegi;

Candidatul ideal:

* Absolvent studii superioare, de preferinta tehnice;

* Cunoasterea lb engleze nivel avansat, scris si vorbit;

* Cunoasterea limbii germane constituie avantaj;

* Cunostinte avansate de operare calculator ( MS Office, Internet )

* Posesor permis categoria B - obligatoriu;

* Excelente abilitati de comunicare si negociere;

* Dorinta de autoperfectionare;

* Persoana organizata, responsabila si onesta;

* Experienta dovedita in managementul proiectelor, de preferat in domeniul farmaceutic si/sau medical;

* Demonstreaza cunostinte aprofundate si intelegere a metodologiilor de gestionare a proiectelor, cat si a operatiilor farmaceutice si IT relevante;

* Abilitate demonstrata a conducerii echipelor de proiect;

Compensatii si beneficii;

* Pachet salarial motivant;

* Prime Sarbatori, vacanta;

* Tichete de masa;

* Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si competitiv;

* Posibilitati de promovare si dezvoltare a carierei;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Farmaceutica Remedia SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Farmaceutica Remedia SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Farmaceutica Remedia SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?