Manager de proiect

nespecificat

Candidatul ideal

Bio Plus Natura cauta o persoana dinamica care se va ocupa de gestionarea activitatii de vanzare de produse alimentare refrigerate.

Descrierea jobului

Cerințele postului:

- abilitati de comunicare si experinta in vanzarea de produse
- atentie la detalii, punctualitate, organizare
- dorinta de a invata lucruri noi intr-un domeniu in continua dezvoltare
- abilitatea de a gandi si a actiona strategic
- cunostinte de limba italiana (nivel mediu)
- permis de conducere categoria B
- disponibilitate pentru deplasare in alte orase (in cazuri exceptionale)

Constituie un avantaj:

- experienta in vanzarea produselor alimentare

Descrierea job-ului:

- activitate de birou la sediul firmei noastre (Dumbrăviţa, in zona supermarket-ului Kaufland)
- vei actualiza produsele incarcate pe site-ul nostru
- vei raspunde la email-uri si la telefon
- vei contacta potentiali clienti
- vei mentine legatura cu clientii si furnizorii nostri
- te vei ocupa de receptia si verificarea marfii primite de la furnizori
- te vei ocupa de gestiunea contabila (contabilitate primara)
- activitate pe teren pentru vanzarea produselor potentialilor clienti

Beneficii:

- angajare full time
- salariu atractiv
- bonusuri de performanta
- posibilitatea de colaborare de lunga durata
- posibilitatea de dezvoltare profesionala

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la BIO PLUS NATURA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la BIO PLUS NATURA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are BIO PLUS NATURA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă BIO PLUS NATURA la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?