Manager de securitate - IASI

Responsabilitati:
Coordoneaza si supravegheaza permanent activitatea desfasurata de angajatii din subordinea directa/ indirecta si identifica solutiile optime pentru imbunatirea activitatii
Cunoaste piata si identifica potentiali noi clienti.
Realizeaza analize ale vulnerabilitatilor clientilor si propune clientilor solutii de eliminare a acestora.
Realizeaza analize financiare ale branch-ului urmarind mentinerea profitabilitatii si optimizarea costurilor.
Urmareste emiterea facturilor catre clienti si respectarea termenelor de plata.
Urmareste dezvoltarea solutiilor de securitate, prezinta oferte clientilor existenti si potentialilor noi parteneri;
Mentine relatia cu clientii si pune accent pe excelenta in servicii
Reprezinta societatea in raport cu autoritatile si gesioneaza posibilele situatii de criza;
Identifica nevoiele de pregatire ale angajatilor din subordine si asigura pregatirea necesara.

Cerinte:
Studii superioare - experienta profesionala pe o pozitie de management, de minim 2-3 ani;
Cunoștințe de management organizațional, financiar, vânzări
Limbi straine: Engleza – nivel de lucru // avansat;
Utilizator PC – nivel avansat;
Cunostinţe foarte bune despre activitatea de securitate (dispozitiv, plan de paza, consemn general si particular al postului, etc.);
Permis de conducere categoria B
Capacitatea de a gestiona situatii de criza/special;
Abilitati de comunicare/ atentie distributiva, stapanire de sine;
Aptitudini de supervizare, analiza si sinteza a informatiilor, rezistenta la lucru sub presiune, organizare;
Capacitatea de a prelua si de a transmite mai departe informatii cu acuratete, clare si precise.

Beneficii:
Pachet salarial motivant si bonusuri de performanta
Dezvoltare profesionala, posibilitate urmare cursuri perfectionare;
Posibilitate de dezvoltare a unei cariere pe termen lung;
laptop, autoturism de serviciu.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SECURITAS SERVICES ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SECURITAS SERVICES ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SECURITAS SERVICES ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?