Manager de zona

ISOMAT este o companie producatoare de materiale pentru constructii cu prezenta multinationala. Fondata  in 1980 in Grecia,  constituie astazi unul dintre cei mai importanti producatori din sectorul materialelor de constructii. Compania produce si distribuie peste 350 de produse de tehnologie germana avansata.

Cautam colegi/colege noi pentru:

  •   Timisoara – pozitie de Manager de zona pe raza judetelor Timis si Caras Severin;
  •   Baia Mare -  pozitie de Manager de zona pe raza judetelor Maramures, Satu Mare si Salaj.

  •            Candidatul ideal:

    • Experienta in vanzari;
    • Abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
    • Capacitate de analiza, organizare, planificare si initiativa;
    • Orientare spre rezultate;
    • Experienta in domeniul materialelor de constructii/produselor de finisaj decorativ-constituie un avantaj;
    • Experienta in vanzari de tip business to business si experienta in crearea unui portofoliu propriu de clienti-constituie un avantaj;
    • Cunostinte de MS Office;
    • Permis de conducere cat. B.

      Responsabilitati:
    • Dezvoltarea retelei de clienti. Aplicarea strategiei de vanzari in zona arondata;
    • Oferirea de consultanta de specialitate clientilor din portofoliu;
    • Pregatirea strategiei de abordare a proiectelor B2B de amploare;
    • Identificarea de noi clienti si oportunitati de crestere a business-ului
    • Participarea la negocierea contractelor;
    • Participarea la efectuarea bugetelor si a forecast-ului;
    • Monitorizarea pietei si propunerea de solutii pentru optimizarea activitatii.

            Oferta (bonusuri, beneficii):

    • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa profesionista;
    • Pachet salarial si de beneficii atractiv, in acord cu politicile companiei;
    • Pregatire profesionala continua.

    Stimate candidat,

     Datele dvs. cu caracter personal nu vor fi transmise catre alti destinatari, fiind utilizate doar in cadrul societatii ISOMAT ROMANIA SRL si exclusiv in procesul de recrutare pentru care ati aplicat.

    • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ISOMAT ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

    • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ISOMAT ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

    • Pe ce poziții are ISOMAT ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?