Manager de zona Cluj, Bistrita, Maramures

CANDIDATUL IDEAL:

• Experiență de min. 3 ani in vanzarea de scule.

• Limbi straine: Engleza – scris, citit, vorbit.

•Este domiciliat in judetele Cluj, Bistrita-Nasaud, Maramures.

• Studii superioare

• Atitudine proactivă, pozitivă, dinamică și deschisă

• Abilități excelente de comunicare si organizare

• Rutină in utilizarea pachetului MS Office, ușurință in realizarea rapoartelor, statisticilor, gandire analitică pentru analiza și evaluarea acestora

• Permis de conducere categoria B, fara incidente

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Pentru reîmprospătarea și dezvoltarea activității de distribuție suntem în căutarea unei persoane cu gândire strategică pentru coordonarea și dezvoltarea acesteia la nivel zonal.

 Responsabilitati:

-Atingerea targeturilor de vânzare și încasare

-Creşterea numărului de clienți; identificarea de noi canale de distribuţie

-Maximizarea indicatorilor de performanță la nivelul departamentului

-Asigurarea prezenței pe piață a produselor noi din portofoliu

-Stabilirea de strategii de vânzare în colaborare cu Directorul de Vanzari si Marketing

 Beneficii:

-Salariu atractiv

-Bonus

-Masina de serviciu

-Asigurare medicala

DESCRIEREA COMPANIEI:

Euromaster SRL este o companie de top in comertul cu scule electrice, pneumatice si cu motor termic, precum si unelte de mana. De mai bine de 12 ani comercializam cu succes pe piata din Romania brandurile proprii: RAIDER, RAIDER Pro, Top Master, Top Garden, Top Strong, Makalon, Top Chrome si Gadget.

In prezent cautam sa ne marim echipa cu o persoana motivata si ambitioasa, cu vaste cunostinte in domeniul sculelor electrice si uneltelor de mana.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la EUROMASTER SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la EUROMASTER SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are EUROMASTER SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?