MANAGER DE ZONA (SUPERVIZOR VANZARI) - BACAU

Descrierea jobului :

Indruma si conduce activitatile de vanzare, incasare a contravalorii marfurilor livrate, acordare si recuperare a creditelor respectiv activitatile de mercantizare la clientii de pe zona sa de responsabilitate.

Raspunde de cresterea volumului de vanzari respectiv a distributiei produselor comercializate de SC Amigo & Intercost SRL si de promovarea produselor .

Urmareste, coordoneaza si raspunde de activitatea de vanzare a marfurilor din depozite catre clienti prin coordonarea echipei de vanzari pe zona sa de activitate.

Raspunde de aranjarea optima a teritoriului si a rutelor respectiv de mentinerea standardelor acceptate pentru vizitarea clientilor astfel incat sa fie acoperita toata zona .

Ce ne dorim ?

Coleg atacant, cu experienta in vanzari (de preferinta in vanzarea de bauturi), cu un sistem relational bine dezvoltat in zona care isi asuma si respecta angajamentele, responsabil si onest.

Ai vrea sa ne devii coleg ?

Amigo & Intercost SRL este despre oameni, despre seriozitatea si dedicarea lor, despre implicare, curaj, respect, constiinciozitate, despre dorinta de a fi parte din succesul echipei, sporindu-l. Nu-ti spunem ca va fi usor dar te asiguram ca va merita. Suntem exigenti si corecti iar daca iti doresti mai mult decat o functie, daca te astepti sa-ti fie apreciate opiniile si respectata plus valoarea pe care o vei aduce in cadrul echipei cu siguranta locul tau este printre noi. Asadar, daca te asemeni noua si vrei sa ne insotesti, asteptam cu interes CV-ul tau.

Ce oferim ?

Salariu motivant

Masina

Laptop

Telefon

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la AMIGO & INTERCOST SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la AMIGO & INTERCOST SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are AMIGO & INTERCOST SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?