Manager departament transport constructii

Pentru clientul nostru, companie care activeaza in domeniul construcților și recunoscută pentru calitatea lucrărilor executate, recrutam Manager departament transporturi.

Cerinte:
•Studii superioare: transporturi, utilaje grele, etc
•Experienta in coordonare servicii transport, dispecerat, soferi, flota mecanizare utilaje;
•Cunostinte operare PC: word, excel; Autocad;
•Carnet de conducere categoria B;
•Certifficare RSTVI
•Cunostinte limba engleza: nivel avansat;

Responsabilitati:

•Coordonarea activitatii utilajelor, a tehnicienilor si deserventilor in santiere;
•Coordonarea activitatii de transport, a soferilor si dispecerului;
•Stabilire strategie divizie mecanizare si transport si coordonarea resurselor , impreuna cu GM;
•Participa la discutii tehnice cu furnizorii materiale si servicii, subcontractori;

Beneficii:
•Pachet salarial atractiv;
•Management bonus anual;
•Masina de serviciu;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MANPOWER ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?