MANAGER DEPOZIT ȘI LOGISTICĂ CLUJ NAPOCA

Suntem o companie de talie națională, cu experiență de 28 de ani, prezentă pe toate piețele de la cea tradițională la online, importatoare și distribuitoare de produse electrice și electronice, baterii, accesorii IT;
De-a lungul timpului am dezvoltat două branduri proprii: WELL și CHROME, cunoscute la nivel național.
Am dezvoltat parteneriate durabile cu branduri recunoscute la nivel mondial precum:

GP Batteries, Apacer, Nedis, Trevi, Maxell, Goobay, NGS, ProsKit, Schrack, Powerwalker, Skross, Allocacoc.

MANAGER DEPOZIT ȘI LOGISTICĂ

 CERINȚELE POSTULUI:

Studii superioare;
Experiență: minim 2 ani pe post similar ;
Pachet Office (Word, Excel, PPT,Outlook) – nivel avansat;
Abilități de leadership; munca în echipă; comunicare; relatinare; organizare și auto-management;
Cursuri efectuate: Managementul depozitării, planificare, proiectare în logistică și supply chain – constituie avantaj;
Permis auto: categoria B.
Limba engleză - constituie avantaj;

DESCRIEREA POSTULUI:

Organizeaza și supervizeaza buna functionare a diviziilor depozit și logistică;
Coordonează și controlează permanent activitatea de depozitare, stocare, si aranjare a mărfurilor din depozit, mentinerea si pastrarea curateniei ;
Organizează și supraveghează desfășurarea activității departamentului de logistică al societății cu respectarea ormelor conform Ordonantei de Guvern privind transportul rutier de mărfuri;
Oferă consultanță și suport celorlalte departamente ale societății cu privire la aspecte de logistică, managementul tocurilor, transportul i achiziționarea produselor;
Coordonează baza de date cu privire la toate activitățile de transport pentru a putea urmări icirc;n orice moment situația livrărilor și a transporturilor de marfă efectuate sau in curs de efectuare.

BENEFICII:
Salariu motivant +tichete de masa;
Bonusuri de performanță in functie de realizari;
Participarea la diferite ursuri si traininguri ferite de Specialiști entru dezvoltarea profesională.

Daca te regasesti in cerintele mentionate mai sus, esti o perspoana dinamica, proactiva, ai putere de decizie, capacitatea de a conduce si a coordona o echipa atunci :

Te asteptam cu dragalaturi de echipa Vitacomo echipa tanara si dinamica!

Aplica acum !

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la VITACOM ELECTRONICS SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la VITACOM ELECTRONICS SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are VITACOM ELECTRONICS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?