Manager Dezvoltare

Salar brut
400 - 800 €

Candidatul ideal:

  • Persoana responsabila si organizata
  • Abilitati de comunicare, gandire analitica
  • Capacitate de organizare pe prioritat
  • Setarea de targete realizabile
  • Analiza proprie a performantelor
  • Progres prin dezvoltare continua

Cerintele postului:

  • Cunostiinte de contabilitate primara
  • Studii medii sau superioare economice
  • Abilitati de operare Ms Office
  • Capabila sa poata contacta si negocia in vederea obtinerii spatiilor comerciale pentru domeniul de activitate pe care il desfasoara firma noastra
  • Dispusa la deplasari pe teritoriul Romaniei
  • Permis Categoria B

Responsabilitati:

  • Verificare facturi
  • Raportari lunare
  • Dezvoltare prin deschiderea de noi magazine la nivel national

Oferim:

  • Un mediu de lucru modern şi dinamic
  • Condiţii bune de lucru
  • Salariu motivant in functie de experienta si performante
  • Masina de servici
  • Telefon+Laptop de Servici
  • Bonusuri consistente pentru deschideri de puncte de lucru
  • posibilitate de primire franciza cu taxa de acordare 0 in functie de performanta obtinuta dupa minim 24 de luni

Multumim,

Echipa Auto Albina

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Auto Albina SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Auto Albina SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Auto Albina SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?