Manager Dezvoltare

Candidatul ideal

- Persoana responsabila si organizata
- Abilitati de comunicare, gandire analitica
- Capacitate de organizare pe prioritati
- Capacitatea de a lucra pe task-uri masurabile
- Disponibilitatea la program prelungit
- Abilitati de raportare concreta si periodica fara abateri de la timingul setat

- Studii medii sau superioare economice
- Abilitati de operare Ms Office
- Permis categoria B
- Bun negociator cunoscand indeaproape etica in negociere

Descrierea jobului

-Identificarea de spatii comerciale potrivite tipului de business si negocierea + semnarea contractelor
- Asigura implementarea punctului de lucru prin organizarea echipelor de amanajare spatiu + necesarul de marfa conform nomenclatoarelor deja existente de pe alte puncte de lucru.
- recrutare de personal specializat
- inaugurarea punctelor de lucru

Responsabilitati:

- Control respectare proceduri Magazine
- Inventare periodice si inopinate
- Verificare furnizori pe puncte de lucru – fise client
- Proceduri elementare de achizitii publice (urcare produse in SEAP)
- Raportari lunare ( verificare si intocmire in caz de este necesar ) detaliate ale punctelor de lucru, oglindind performantele la nivel de grup
- Disponibilitate la a lucra sub coordonare in ritm dinamic in perspectiva dezvoltarii si extinderii la nivel national

Oferim:
- Conditii care sa creeze un business win - win
- Masina, laptop si telefon de servici
- Salariu fix plus bonusuri de performanta
- Contract pe termen lung cu clauze transparente
- Procent % din cifra de afaceri in raport cu profitabilitatea la nivel de puncte deschise ( succes fee )

Multumim,

Lucian FLOREA - CEO

Descrierea companiei

Auto Albina este unul dintre brandurile Romanesti de succes fiind una dintre sub 1% companii cu cifra de afaceri de peste 1 mil de euro, peste 10 angajati si cu profit operational in ultimii 5 ani consecutiv.
S-a consacrat ca un brand puternic in urma campaniilor sustinute de marketing din ultimii aproape 10 ani, fiind una dintre principalele alegeri ale clientilor acestui segment.

Stabilitatea, consecventa si perseverenta cu care am crescut in piata denota seriozitatea de care dam dovada.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Auto Albina SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Auto Albina SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Auto Albina SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?