MANAGER HOUSEKEEPING

Cerințe:

  • Experiență relevantă pe un post similar, în domeniul hotelier;
  • Managementul curățeniei camerelor și spațiilor publice aferente;
  • Capacități manageriale și organizatorice;
  • Operare în sistemele specifice departamentului;
  • Managementul echipei de curățenie și planificarea orarului de curățenie pentru fiecare angajat în parte;
  • Cunoștințe de limbă engleză la nivel conversațional;
  • O persoană responsabilă și de încredere;
  • O persoană comunicativă, calmă, proactivă și deschisă la provocări.

Responsabilități:

  • Face inspecția camerelor pentru a asigura respectarea normelor și standardelor de curățenie ale hotelului;
  • Răspunde într-o manieră profesională la orice solicitare sau nemulțumire a oaspeților;
  • Organizează activitatea de curățenie pe etaje, în funcție de prioritățile zilnice.

Beneficii:

  • Mediu de lucru stabil, plăcut, alături de o echipă profesionistă;
  • Oportunități de training și dezvoltare profesională în cadrul societății;
  • Telefon și laptop de serviciu;
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
  • Pachet salarial atractiv.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC QOSMO HOTELS SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC QOSMO HOTELS SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC QOSMO HOTELS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?