Manager Investitii si Administrativ

CRITERII DE SELECTIE:

  • Studii tehnice de specialitate: Inginer constructor
  • Minim 5 ani intr-un post similar
  • Competente atestate in programe CAD si interpretare/elaborare devize in programe autorizate(Windev, Intersoft, E Deviz, etc.)
  • Experienta intr-o pozitie similara/relevanta – minim 3 ani
  • Persoana asertiva, organizata, cu bune abilitati de comunicare si munca in echipa, proactiva
  • Cunoștințe de operare PC & MS Office
  • Disponibilitate la deplasări

RESPONSABILITATI:

  • Evaluarea necesarului de resurse, identificarea si selectarea de parteneri/ contractori si monitorizarea derularii proiectelor de investitii, in conditii de predictibilitate financiara si asigurare a unei calitati foarte bune a lucrarilor, cu un timp de realizare in parametrii agreati si la un cost competitiv
  • Intelegerea nevoilor de investitii pe zona de constructii/ reamenajari
  • Centralizeaza (dpdv cerinte, criticalitate/ beneficii/ justificari) solicitarile de investitii si asigura monitorizarea CAPEX
  • Dezvolta specificatii tehnice/ tema de proiectare impreuna cu beneficiarii proiectelor de constructii
  • Obtinerea avizelor si aprobarilor de la institutii sau terti
  • Proiectare & intocmire caiet de sarcini
  • Contractare furnizori (& negociere)
  • Planificarea proiectelor de investitii & coordonarea „organizarii de santier” (cu clientii interni)
  • Urmarirea proiectelor de investitii in constructii/ Managementul contractelor (& solutionare blocaje);
  • Asigura receptia investitiilor si predarea catre beneficiar
  • Realizeaza analize de eficienta a investitiilor
  • Managementul administrativ al spatiilor de lucru, coordonare responsabili din locatii

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Smart HR Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Smart HR Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Smart HR Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?