MANAGER KEY ACCOUNT ZONA VEST

Companie nationala in plina expansiune, unul din liderii in domeniu produselor congelate din Romania, cauta persoana serioasa, dinamica, dornica de afirmare pentru pozitia de MANAGER KEY ACCOUNT ZONA VEST
Descrierea postului:
- coordonarea personalului de vanzari si auxiliar in vederea realizarea obiectivelor pe termen scurt mediu si lung;
- gestionarea portofoliului de clienti si produse alocat zonei, crearea si mentinerea relatiilor cu persoanele de decizie;
- planificarea si controlul aprovizionarii cu marfa a clientilor pe zona alocata;
- intretinerea relatiilor cu colaboratorii institutiilor si autoritatilor;

- zona de activitate cuprinde judetele: CS, TM, AR, BH, SM, MM, CJ, SJ, BN, MS, AB, HD, SB.

Cerinte

-experienta minim 3 ani in domeniul distributiei, vanzarilor si coordonarea unei echipe de vanzari, de preferat zzona retailului modern;
- permis auto cat. B;
- studii superioare economice sau tehnice;
- domiciliul stabil in Arad sau Timisoara;

Oferta (bonusuri, beneficii)
- conditii de munca intr-un mediu dinamic,
- pachet motivant si posibilitati de crestere profesionala
- masina de serviciu
- telefon, laptop

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la AGRIROM SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la AGRIROM SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are AGRIROM SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?