Responsabilitati:

Urmareste gradul de implinire a indicatorilor logistica

Coordoneaza activitatea departamentului logistica in conformitate cu strategia companiei

Analizeaza gradul de incarcare al masinilor

Analizeaza cresterea comenzilor si impactul acestora asupra productiei

Analizeaza nivelul stocurilor de materii prima, ambalaje, componente

Participa la toate fazele proiectului

Verifica respectarea miscarilorde stoc conform FIFO sau FEFO

Candidatul ideal:

Experienṭă pe un post similar, de cel puṭin 5 ani, in domeniul automotive

Cunoṣtinṭe de operare PC ( Xcel, Ms Office)

Orientare către rezultate, respectarea termenelor

Limba engleza: nivel avansat - Scris /citit

Persoana motivata, cu atitudine pozitiva, Spirit de echipă

Beneficii:

achet salarial motivant;
onuri de masa
ransport asigurat;
osibilitate de dezvoltare profesionala;
iguranta locului de munca

ontract de munca pe durata nedeterminata

Prime anuale;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la TDM TRANSFORMATION DECOUPAGE DE METAUX S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la TDM TRANSFORMATION DECOUPAGE DE METAUX S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are TDM TRANSFORMATION DECOUPAGE DE METAUX S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?