Manager Logistica

Daca iti doresti sa lucrezi alaturi de o echipa orientata catre rezultate si profesionalism, asteptam cu interes sa te cunoastem.

Atribuții:

  • Responsabilitate, punctualitate, echilibru şi stăpânire de sine,
  • Intocmeste rapoarte zilnice privind activitatea;
  • Indeplineste corect atributiile postului
  • Respecta regulamentul de ordine interioara
  • Coordoneaza fluxul de marfa intre productie si magazia centrala, in functie de comenzile de productie existent
  •  Monitorizeaza gestiunea stocurilor. Organizeaza inventarele
  • Înregistrează intrarea şi ieşirea de bunuri, emite documente justificativ
  •  Optimizeaza utilizarea spatiilor de depozitare
  •  Coordoneaza activitatea de pregătire a marfii pentru transport, emite planul de încărcare a transportului.
  • Supervizeaza documentele de livrare a marfii
  • Monitorizeaza termenele de livrare, rezolva diferentele.
  • Propune masuri de imbunatatire pentru propriul domeniu de responsabilitate, implementeaza proiectele si masurile de imbunatatire convenit
  •  Coordonarea angajatilor - stabileşte sarcinile şi obiectivele personalului din subordine
  • Verifică rezultatul muncii şi îl discută cu angajaţii.
  • Asigură fluxul informaţional.
  • Selecteaza noii angajati si asigura formarea si dezvoltarea profesionala a personalului din subordine, in conformitate cu necesitatile postului si ale companiei.

             Cerințe:

  • studii superioare
  • experiență: minim 3ani
  • experienta pe un post similar

Cunoștințe: word, outlook, excel, charisma

             Beneficii oferite

  • card de fidelitate
  • tichete de masa
  • bonusuri in functie de performanta
  • ajutoare financiare pentru evenimente
  • pachete de produse/sărbători
  • zile libere pentru evenimente, etc.

Menționăm faptul că pachetul complet salarial și beneficii îl prezentăm în urma interviului

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. Ana&Cornel S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. Ana&Cornel S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. Ana&Cornel S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?