Manager Magazin Slobozia (f/m)

Descrierea postului:

Sumar

Împreună suntem Lidl, Angajator de Top atât în România cât și în Europa pentru al cincilea an consecutiv și te așteptăm în echipa noastră pentru a face primul pas în cariera ta alături de noi!

Rolul tău
  • Vei coordona echipa, vei stabili obiectivele magazinului și te vei asigura de îndeplinirea acestora;
  • Vei fi responsabil/ă de comenzile de marfă, de gestionarea stocurilor și de inventare;
  • Te vei asigura că principiile de vânzare sunt implementate corespunzător în magazin;
  • Vei planifica activitățile și timpul de lucru al colegilor din echipă și vei oferi feedback constant;
  • Te vei asigura că indicatorii operaționali și de personal se îndeplinesc;
  • Vei fi responsabil/ă de procesele de recrutare, formare și retenție a angajaților;
  • Vei prelua și gestiona solicitările și eventualele reclamații ale clienților;
  • Vei fi responsabil/ă de întreaga activitate și imagine a magazinului.
Oferta noastră
  • Un plan de școlarizare personalizat și un trainer dedicat;
  • Salariu motivant cu majorări salariale garantate anual;
  • Sporuri salariale atractive, bonusuri și prime ocazionale;
  • Tichete de masă și tichete cadou oferite cu diferite ocazii;
  • Asigurare medicală privată și asigurare de accidente;
  • Pachete avantajoase de asigurare medicală pentru membrii familiei;
  • Zile de concediu în plus în funcție de vechimea în Lidl și o zi cadou cu ocazia zilei de naștere;
  • Mașină de serviciu dacă ai permis de conducere categ. B.

Profile description:

Profilul tău
  • Ai studii superioare finalizate;
  • Ai experiență profesională anterioară relevantă de minim 3 ani și minim 1 an în coordonarea unei echipe;
  • Ai bune abilități de organizare și de analiză;
  • Ai competențe de conducere și ești orientat/ă către rezultate;
  • Ești rezistent/ă la stres, amabil/ă și orientat/ă către clienți;
  • Cunoști limba engleză cel puțin la nivel mediu; cunoașterea limbii germane constituie avantaj.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Lidl România pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Lidl România pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Lidl România locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?