Salar brut
1000 - 1300 €

Responsabilitati principale:

Respectarea principiilor companiei si ale conducerii
Promovarea imaginii CASA TEXTILELOR la indicatiile conducerii societatii
Consilierea clientilor
Gestionarea stocurilor
Coordonarea echipei
Intocmirea documentelor de contabilitate primara zilnice
Respectarea secretului profesional si pastrarea documentelor cu care intra in contact

Cerinte:

Minim studii medii
Experienta in domeniul retail fashion constituie un avantaj
Experienta in management (capacitate de organizare, planificare si control, spirit de echipa)
Cunostinte de operare MS Office
Capacitate de concentare in respectarea termenelor limita impuse
Cunostinte de contabilitate primara
Cunostinte de visual-merchandising
Cunoasterea limbii engleza constituie un avantaj
Spirit de initiativa, dorinta de perfectionare continua

Oferta (bonusuri, beneficii)

2800 lei (net)

+ bonuri de masa (300 lei)

+ bonusuri in functie de realizari

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Casa Textilelor SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Casa Textilelor SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Casa Textilelor SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?