Manager Operational

Cautam un Manager Operational care sa gestioneze relatia cu filiale companiei din afara Bucurestiului.
Postul presupune deplasari catre filialele aflate in subordine, in proportie de 20-30% din timp, in functie de necesitate.
Ne dorim o persoana responsabila, implicata, cu initiativa, serioasa si proactiva.

Cerinte:

  • Studii superioare;
  • Minim 3 ani experienta in coordonarea de operatiuni sau activitati de logistica complexe;
  • Experienta cu sisteme de gestiune;
  • Cunostinte bune de Excel;
  • Limba engleza (nivel mediu);
  • Permis de conducere, categoria B;
  • Abilitati organizare, planificare, management de sarcini multiple;
  • Persoana eficienta atat independent cat si ca membru al unei echipe.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Routing;
  • Comunicare permanenta cu managerii filialelor;
  • Construirea de echipe care sa performeze in linie cu Kpi’s asteptati de companie;
  • Organizarea zilnica operationala a activitatii pe toate planurile de business (uman, logistic, financiar);
  • Asigura disponibilitatea zilnica a echipei pentru desfasurarea activitatii; planifica actiunile specifice proiectelor in derulare;
  • Asigura consolidarea procedurilor interne referitoare la activitatile departamentului, le aduce la cunostinta salariatilor din subordine si efectueaza periodic vizite in teren pentru verificarea si imbunatatirea acestora;
  • Propune si efectueaza recrutari de personal pentru filialele din subordine;
  • Administreaza relatiile comerciale cu diversi parteneri;
  • Intocmeste rapoarte privind managementul operational catre Directorul Operational.

Oferim:

  • Pachet salarial motivant;
  • Tichete de masa;
  • Bonusuri de performanta;
  • Tichete cadou de Sarbatori;
  • Reducere abonament 7card;
  • Posibilitate de promovare in cadrul companiei;
  • Formare profesionala in domeniu;
  • Instrumente de lucru noi, performante: autoturism, laptop, telefon;
  • Atmosfera de lucru placuta, echipa tanara si dinamica, seriozitate.

Descrierea companiei

O’Fresh este lider pe segmentul de operare automate snacks & drinks, cu peste 14 ani de experienta pe piata de vending si se afla intr-o continua expansiune. Am reusit acest lucru intrucat intelegem ca angajatii nostri se afla in centrul furnizarii de servicii excelente. Astfel, cautam sa ii motivam constant si sa le apreciem performantele.

Te asteptam in echipa noastra. Succes!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Vending Zone pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Vending Zone pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Vending Zone locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?