Manager Operational Imagistica

Candidatul ideal:

Experienta profesionala de minim 4 ani intr-o pozitie de coordonare operatiuni sau servicii;
Bune cunostinte financiare, de coordonare echipa si proces;
Excelenta in customer service;
Abilitati excelente de conducere si de comunicare;
Orientarea catre pacient si rezultate;
Flexibilitate, spirit de echipa, spirit organizatoric, dinamism.

Descrierea jobului:

Planifici si implementezi planuri strategice pentru activitatea operationala a diviziei de Imagistica si esti responsabil de implementarea si gestionarea acestora prin definirea, implementarea si evaluarea indicatorilor de performanta agreati pentru fiecare departament aflat in coordonare;

Monitorizezi graficele de lucru intocmite de persoanele delegate si de coordonatorii din subordine si te asiguri ca acestea sunt planificate si implementate astfel incat sa conduca la o eficientizare a activitatii operationale (atat din punct de vedere a costurilor cu timpul de lucru cat si din punct de vedere a calitatii serviciilor oferite pacientilor);

Estimeazi și controleazi bugetele operaționale, prin planificarea de strategii eficiente pentru dezvoltarea diviziei;

Esti responsabil de evaluarea performantei echipelor din subordine, de identificarea nevoilor si setarea planurilor de dezvoltare pentru acestia;

 Stabilești obiective SMART și urmăresti periodic (în funcție de specificul activității) realizarea acestora, oferi feedback și faci coaching;

 Asiguri și susții un mediu echitabil, transparent și corect de salarizare, respectând principiile strategice de compensații și beneficii ale companiei;

 Asiguri controlul calitatii operatiunilor de asistenta medicala in cadrul ariei coordonate, prin monitorizarea si adaptarea permanenta a fluxurilor de lucru si a indicatorilor de siguranta pacientului impreuna cu departamentul de Calitate si Siguranta Pacientului

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Regina Maria pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Regina Maria pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Regina Maria locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?