Manager Operatiuni Logistica

nespecificat

Candidatul ideal

- experienta de minim 2 ani in domeniul logistica/transport
- experienta de minim 3 ani in managementul unei echipe
- studii superioare
- atestat coordonator transport auto
- atitudine pozitiva, spirit de echipa, flexibilitate si perseverenta
- cunostinte operare PC ( pachet Office)
- bun organizator, cu aptitudini de comunicare si planificare a activitatii
- referinte
- disponibilitate program prelungit
- permis conducere categoria B
- domiciliul stabil in Brasov

Beneficii:

Bonusuri corelate cu performanta
Plata orelor suplimentare
Tichete de masa
Masina, telefon
Este retribuit separat pentru activitatea de coordanator parc auto

Descrierea jobului

- Conduce o echipa de 7 subalterni ( soferi , motostivuitoristi , asistent operatiuni )
- Organizeaza , controleaza si eficientizeaza rutele de livrare - colectare si costurile aferente.
- Planifica si urmareste fluxul de marfa, stocarile, activitatea de transport a flotei proprii.
- Urmareste respectarea procedurilor ( aprovizionare, emitere comenzi, livrare, distributie, receptie, -neconformitati) si indicatori de performanta.
Program L-V , nu se lucreaza S,D si in zilele de sarbatoare legale
-Gestioneaza parcul auto .

SC Top Vest Logistic SRL este o societate cu capital privat integral românesc. Este membru fondator al reţelei Pall-Ex Romania care şi-a demarat activitatea din luna decembrie 2011. Pall-Ex este o reţea de distribuţie marfuri paletizate care asigură pentru clienţi preluarea, livrarea şi returul documentelor, respectânt termenele de livrare ( 24h / 48h ) în condiţii de calitate a serviciului şi de maximă siguranţă a marfii....

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la TOP VEST LOGISTIC SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la TOP VEST LOGISTIC SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are TOP VEST LOGISTIC SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă TOP VEST LOGISTIC SRL la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?