Manager Pariuri : Constanta, Timisoara, Bucuresti

nespecificat

Candidatul ideal

  • Studii medii-superioare
  • Cunoasterea pietei locale de profil si a legislatiei
  • Disponibilitate pentru deplasari in judetele aferente zonei desemnate
  • Aptitudini organizatorice, initiativa, flexibilitate
  • Capacitate de a lua decizii si a seta prioritati
  • Cunostinte de operare PC
  • Persoana organizata, cu foarte bune abilitati de comunicare,negociere si gestionare a situatiilor neprevazute;
  • Persoana dinamica,energica si orientata catre rezultate;
  • Permis conducere categ. B

Descrierea jobului

  • Indentifica si negociaza noile colaborari din zona
  • Verifica si raporteaza agentiile concurente din zona
  • Mentine legatura directa cu agentiile din portofoliu;
  • Viziteaza periodic punctele de lucru detinute in portofoliu;
  • Este responsabil de imaginea agentiilor din portofoliu
  • Evalueaza activitatea operatorilor.
  • Se ocupa de rezolvarea tuturor problemelor ce apar la agentiile detinute in portofoliu sau le distribuie catre departamentele vizate si urmareste rezolvarea acestora
  • Responsabil de coordonarea si supervizarea activitatii personalului din subordine;
  • Planifica, dirijeaza si gestioneaza operatiunile zilnice ale regiunii coordonate;
Beneficii
  • Asigurare medicala privata;
  • Training la locul de munca;
  • Job dinamic cu posibilitate de avansare;
  • Oportunitatea de a lucra intr-o firma leader pe piata si in continua dezvoltare;
  • Structura manageriala flexibila, compacta si transparenta.

Ești o persoană dinamică, ambițioasă, APLICA ACUM si intra in în echipa noastră unde vei găsi un climat pozitiv de lucru, un ajutor în dezvoltarea profesională ce te va motiva și impulsiona în atingerea standardelor de performanță pe care ți le-ai dorit în carieră

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la NOBLEPIAGIO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la NOBLEPIAGIO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are NOBLEPIAGIO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?