Firma cu capital integral romanesc (Strategic Ventures SRL -Arad) a construit si va pune in functiune o fabrica moderna de panificatie, in Dumbravita, la periferia Timisoarei , str Bela Bartok 1-3, in spatele benzinariei MOL , acces cu troleibuz M 14 pana la 400 m de fabrica. Angajam incepand cu 1 iunie 2020:

Manager Productie

Candidatul ideal

- Studii superioare finalizate (industria alimentara sau chimie);
- Experienta minim 2 ani intr-un post similar (avantaj experienta in panificatie);
- Foarte bune cunostinte de MS Office (in special Excel);
- Cunoasterea SAP, QlikView - constituie avantaj:
- Capacitatea de a gestiona eficient indicatorii de performanta din zona pe care o coordoneaza;
- Aptitudini si cunostinte tehnice in domeniu;
- Abilitati de leadership, comunicare  si de management;

- Persoana organizata, adaptabila, proactive

- Resedinta permanenta in Timisoara

Descrierea jobului

- Coordoneaza procesul de productie si activitatea din depozite (de la materie prima pana la produs finit);
- Raspunde de calitatea produselor finite;
- Organizeaza, coordoneaza, instruieste, evalueaza si recompenseaza echipa din subordine;
- Participa la efectuarea probelor specifice activitatii din productie;
- Face propuneri de optimizare a proceselor de productie;
- Coordoneaza si avizeaza intocmirea instructiunilor tehnologice specifice pentru procese, produse, utilaje, urmata de instruirea personalului din departamentul productie;
- Raporteaza activitatea din productie prin completarea formularelor/documentelor specifice;
- Poate participa la targuri de specialitate, conferinte nationale si congrese internationale.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la STRATEGIC VENTURES S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la STRATEGIC VENTURES S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are STRATEGIC VENTURES S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?